Program do mierzenia czasu pracy – Aplikacja UniRCP od Unicard

Rejestracja czasu pracy to jeden z najważniejszych elementów dokumentacji pracowniczej. Warto uskutecznić tą płaszczyznę, aby nasza firma funkcjonowała jeszcze bardziej wydajnie pod tym aspektem. Świetnym rozwiązaniem będzie UniRCP, jest to program do mierzenia czasu pracy, który posiada wiele funkcjonalności oraz usprawnień.

Jakie cechy posiada program do mierzenia czasu?

Oferowany program UniRCP jest całkowicie elastyczny i skalowalny dostosowany do potrzeb klientów Unicard. Interface oprogramowania jest czytelny i prosty w obsłudze. Jest możliwa graficzna wizualizacja zdarzeń. Program, również jest dostosowany zarówno na wersje desktopowe jak i mobilne. Wiemy jak bardzo obecnie popularna jest praca zdalna związku z tym, narzędzie UniRCP posiada, również funkcje Iridium 360 Employee Portal do rozliczania pracy zdalnej pracowników. Warto, również dodać, że oprogramowanie jest całkowicie zgodne z przepisami prawa pracy i zachodzi zgodność z wieloma systemami rozkładów pracy zatem z wdrożeniem nie powinno być większych problemów.

program do mierzenia czasu pracy

Jak wygląda elastyczność programu od Unicard

Za pomocą programu do mierzenia czasu pracy klienci posiadają taką możliwość ustalania stały harmonogramów pracy dla określonych grup pracowników. Jest możliwość modyfikowania takich zmiennych jak modyfikacje dot. nadgodzin, nieobecności, czasu rozpoczęcia pracy. Program jest cały czas rozwijany i aktualizowany.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.